You are currently viewing ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΡΤΙΟΣ 2024

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΡΤΙΟΣ 2024

Την Παρασκευή 22/3/2024, 10:00-11:30, μετά τις εορταστικές εκδηλώσεις για την Εθνική Επέτειο της 25ης Μαρτίου, θα επιδοθεί η βαθμολογία του Β΄ τριμήνου των μαθητών/τριών των Γ, Δ, Ε, ΣΤ τάξεων ενώ θα γίνει ενημέρωση των γονέων για τους/τις μαθητές/τριες των Α΄ και Β΄ τάξεων του σχολείου μας. Οι εκπαιδευτικοί-υπεύθυνοι των τμημάτων θα δεχθούν τους γονείς στις αίθουσες των αντίστοιχων τάξεων. (1ος όροφος: Α1, Α2, Β1, Β2, Δ2/ 2ος όροφος Γ1, Γ2, Δ1, Ε1, Ε2, ΣΤ1, ΣΤ2). Οι εκπαιδευτικοί των Ειδικοτήτων στο Γραφείο των εκπαιδευτικών ενώ οι εκπαιδευτικοί του Τμήματος Ένταξης στην αίθουσα του τμήματος ένταξης στο ισόγειο.

Η είσοδος και έξοδος για εκείνη την ημέρα  θα γίνεται από την πόρτα επί της οδού Φολεγάνδρου (πεζόδρομος).