You are currently viewing ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Α΄ΤΡΙΜΗΝΟΥ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Α΄ΤΡΙΜΗΝΟΥ

Τη Δευτέρα 18/12/2023, 13:20-14:00, μετά την αποχώρηση των παιδιών του Πρωινού Προγράμματος, θα επιδοθεί η βαθμολογία των μαθητών/τριών του σχολείου μας. Οι εκπαιδευτικοί-υπεύθυνοι των τμημάτων θα δεχθούν τους γονείς στις αίθουσες των αντίστοιχων τάξεων. (1ος όροφος: Δ2/ 2ος όροφος Γ1, Γ2, Δ1, Ε1, Ε2, ΣΤ1, ΣΤ2). Εξαιρούνται οι εκπαιδευτικοί  των Α1, Α2, Β1, Β2 τάξεων, οι οποίοι θα ενημερώσουν τους γονείς στην αίθουσα πολλαπλών. Αντίστοιχα οι εκπαιδευτικοί των Ειδικοτήτων στο Γραφείο των εκπαιδευτικών ενώ οι εκπαιδευτικοί του Τμήματος Ένταξης στην αίθουσα του τμήματος ένταξης στο ισόγειο.

Παρακαλούμε να τηρηθεί ο προκαθορισμένος χρόνος της ενημέρωσης ώστε να λειτουργήσει απρόσκοπτα το Ολοήμερο Πρόγραμμα του σχολείου μας. Είναι σημαντικό να αξιοποιείται η εβδομαδιαία ώρα επικοινωνίας ώστε  να συζητούνται διεξοδικά ζητήματα σχετικά με τα παιδιά, ώστε η επίδοση της βαθμολογίας να γίνεται εντός προκαθορισμένου χρόνου.

Τέλος, η είσοδος και έξοδος για εκείνη την ημέρα θα γίνεται από την πόρτα επί της οδού Κεφαλληνίας.